נשמח לעמוד לשרותך

השאר/י פרטים ונציג מטעמנו יצור קשר בהקדם.

מאשר/ת קבלת מסרים שיווקים בדוא"ל / SMS מקבוצת מכשירי תנועה ולהיכלל במאגר המידע של הקבוצה
סוכן חכם
דרגת זיהום אוויר
רמת בטיחות לפרטים suzuki.co.il

באלנו - למה היא מושלמת למשפחות צעירות?

כל משפחה צריכה רכב שיתאים לה - כזה שיהיה בטיחותי, חסכוני, אמין, מרווח ונוח לילדים ולמבוגרים, יכיל תא מטען גדול ויזמן חוויית נהיגה נעימה. זה נשמע לכם טוב מדי? הכירו את סוזוקי באלנו והיא תראה לכם בדיוק מה זה רכב משפחתי. בכתבה זו נפרט על כל מה שמכונית צריכה כדי להיות המשפחתית המושלמת, ועל האופן בו באלנו מוכיחה שהיא "הנעל של סינדרלה" למשפחות צעירות.

זוג צעיר

למשפחות צעירות יש דרישות משלהן לרכב

כל משפחה צעירה זקוקה לרכב משפחתי שייתן מענה לכל הצרכים שלה, החל מההסעות היומיומיות של הילדים לגן, לבית הספר, לחוגים ולחברים (הכרוכות גם בחיפושי חניה), המשך בנסיעות למקום העבודה ועד לנסיעות ארוכות יותר לטיולים בסופי שבוע. לכן, רכב משפחתי המכיל עד 5 נוסעים הוא הכפפה המתבקשת למשפחות עד 3 ילדים. עם זאת, אל תתבלבלו - מספר המקומות הוא ממש לא הקריטריון היחידי שהופך רכב כזה או אחר למענה המושלם למשפחה צעירה. כשרוכשים רכב משפחתי צריך לחשוב על עוד כמה פרמטרים חשובים, כמו נוחות הישיבה, מקומות האחסון ובראשם תא המטען, מערכות בטיחות מתקדמות וחיסכון בדלק. לרשימה מתווספים גם עיצוב חדשני וביצועים מעולים שיעניקו חוויית נהיגה נעימה, כך שלאבא או אמא לא יימאס לרגע לנהוג, גם כשהיעד רחוק וגם כשהקטנטנים מאחור מציגים מצע שלם של דרישות.

סוזוקי באלנו היא מכונית משפחתית שיש בה הכל

באלנו היא הכפפה שסוזוקי ייעדה במיוחד למשפחות צעירות, אז מי לא ירצה להרים אותה? מצד אחד היא קטנה ונוחה לנסיעה בעיר ולמציאת חניה בקלות יחסית, ומצד שני היא מרווחת מאוד ויש לה תא מטען גדול ונוח. וזה ממש לא הכול, ולכן כדי לקבל את התמונה המלאה נציג לפניכם קשת של קריטריונים בהם צריך רכב משפחתי לעמוד, ונראה איך הבאלנו מתמודדת איתם.

פנים רכב באלנו

בואו נדבר על נוחות ושימושיות

נוחות ושימושיות הן האל"ף בי"ת של המכוניות המשפחתיות. מכונית משפחתית חייבת להיות כזאת, שבכל פעם שנכנסים אליה ונוסעים בה, כולם מרגישים כיף בכל שלבי הנסיעה – מהנהג ועד לתינוק בן השנה. ממה מורכב הכיף? מכך שלכולם יש מקום מרווח ולא צריך להצטופף, מכך שהמושבים איכותיים ונוחים, מכך שבכל מקום יש תאי אחסון נוחים, וכמובן מכך שתא המטען יכול להכיל את הציוד המשפחתי הגדול יותר, כולל צידנית ועגלת תינוק. 

מהי תשובתה של הבאלנו לשאלת הנוחות והשימושיות? ראשית, היא מציעה תא נוסעים בנפח המיטבי בקטגוריה שלה. החלל הפנימי מרווח ברמה כזו שכולם יכולים לשבת בנוחות עם שפע של מקום לרגליים ולכתפיים – גם הנוסעים מקדימה וגם הנוסעים מאחור. במהלך נסיעה בבאלנו קרוב לוודאי שלא תשמעו תלונות כמו: צפוף לי או לא נוח לי. החלל המרווח כולל תוספת חכמה של תאי אחסון שימושיים לבקבוקים ולפריטים קטנים, כך שאפשר לשמור על הסדר ולמנוע שאלות "איפה" טורדניות.

תא המטען הוא הדובדבן שבקצפת השימושיות של באלנו – הוא גדול ומכיל בנוחות הן את שקיות הקניות היומיומיות והן את עגלת התינוק ותיק הטיולים. נפח האיחסון שמעניק תא המטען חוסך מקום בתא הנוסעים, והופך אותו לנוח עוד יותר בכל נסיעה.

תא מטען של באלנו

על האבזור היוקרתי המובנה

אי אפשר לדון בנוחות ושימושיות מבלי להתעכב על ה"שפיציות" של הבאלנו החדשה, שבאה לידי ביטוי באבזור היוקרתי שמובנה בה בילד-אין (מקורי מהמפעל). זה מתחיל בשלט ללא מפתח, עובר דרך שמשות כהות המשמשות הגנה לילדים, תאורת לד בטיחותית, ספוילר מקורי, וממשיך בחיישני רברס מקוריים (ולא בהתקנה מקומית).

חיישן רוורס של רכב

גם על בטיחות לא נחסוך במילים

הבטיחות היא תנאי בל יעבור בכל מכונית, ובוודאי כשמדובר במכונית שמסיעה את כל בני המשפחה היקרים, מהגדול ביותר ועד אחרון "האוצרות" הקטנים. בהתאם לכך, רכב משפחתי חייב להיות  מצויד בטכנולוגיות הבטיחות המספקות לנהג ולנוסעים את מלוא ההגנה.  

סוזוקי באלנו מצוידת במערכת בטיחות מקורית וייחודית שאינה משאירה מקום ל"חורים בהגנה". המערכת משלבת במסגרתה 3 טכנולוגיות מתקדמות: טכנולוגיית בטיחות בסיסית, טכנולוגיית בטיחות מונעת, וטכנולוגיה להשגת הבטיחות המרבית במהלך התנגשות.

הבטיחות הבסיסית מושגת על ידי אלמנטים כמו חלונות רחבים המאפשרים ראות מיטבית, לוח מחוונים מאוד עשיר במידע ומאוד ברור להבנה, ויישומי שליטה ברכב שקל מאוד לתפעל אותם. בנוסף, נוחות הנהיגה בבאלנו תורמת משמעותית לשיפור הבטיחות.

טכנולוגיית הבטיחות המונעת כוללת מערכת בלימה אוטונומית ומערכת מתלים השומרת על נסיעה מיטבית בפניות, מעניקה תחושת יציבות ואחיזת כביש מעולה. טכנולוגיה זו מסייעת מראש למניעת התנגשויות ומצמצמת אפשרויות למצבים מסוכנים בכביש.

טכנולוגיית הבטיחות בזמן התנגשות מצמצמת את הפוטנציאל לנזקים בעת התנגשות בעזרת אמצעי ההגנה בהם מצוידת הבאלנו: כריות אוויר איכותיות קדמיות וצדיות, כריות וילון SRS להגנה על החלק הקדמי, ומבנה המרכב הקל והקשיח שמצויד בלוחות פלדה, וסופג ומפזר זעזועים באופן המיטבי מכל כיוון - להגנה מקסימלית על כל הנוכחים ברכב.

חשוב לדבר גם על ביצועים וחיסכון בצריכת הדלק

כריות אוויר פתוחות ברכב

הוצאות חודשיות על דלק יכולות להגיע גם לאלפי שקלים כשמדובר במשפחה פעילה, המשתמשת ברכב כמעט מסביב לשעון, כולל שבתות וחגים. במשפחות צעירות, חיסכון בצריכת הדלק הוא פרמטר מכריע. 

באלנו המשתלמת ניחנה בביצועים מעולים, המאפשרים גם צריכת דלק חסכונית. המכונית מצוידת במנוע DUALJET חדיש, המשלב מערכת הזרקה כפולה לשיפור יעילות בעירת הדלק ומשיגה הספק הנעה גבוה.  

נתוני צריכת הדלק של הבאלנו כפי שהם מוצגים ע"י היצרן מדברים בעד עצמם: 23.8 ק"מ/ליטר בנסיעה בינעירונית, 17.8 ק"מ/ליטר בנסיעה עירונית, ובממוצע 21.2 ק"מ/ליטר.

בזכות המרכב הקל ומערכת ההנעה החדשה של דור הבאלנו החדש, ניתן להגיע לביצועי נהיגה מעולים וליהנות ממכונית חסכונית.

ואל תטעו באשר לעיצוב - גם הוא פרמטר חשוב

מכונית משפחתית צריכה להיות גם מעוצבת, כאשר לעיצוב יש גם פן של נראות וגם פן של נוחות ושימושיות. המכוניות המשפחתיות של ימינו לא מוותרות על סטייל, אז למה שאתם תוותרו?

הבאלנו החדשה מתהדרת בעיצוב חדשני ומוקפד, שלא פוגע בנופך האישי והחמים שלה. יש לה צללית נמוכה ורחבה, המייצרת את היציבות הבלתי רגילה שלה. היא מחוטבת להפליא, בעלת קווים זורמים ודינמיים, וגם העיצוב הפנימי אינו מתפשר, ובין השאר כולל גם לוח מחוונים מתקדם.

סוזוקי באלנו כסוף על רקע בניין

ונסכם באמינות המותג

כן, כן, כי בניגוד לרכישת ג'ינס או תיק ממותגים הנחשבים למותרות, ברכישת רכב משפחתי איכותי, אמינות המותג היא פרמטר חובה. תחת גג האמינות שוכנות תכונות חשובות של החברה כמו: ניסיון, מקצועיות ושירותיות.

לאורך השנים סוזוקי הוכיחה את אמינות המותג שלה מכל היבט, כך שבאלנו היא לא סתם מכונית משפחתית, אלא כזאת שבאה ממשפחה טובה.  

אולי יעניין אותך גם:

ויטארה טורבו - גם לעיר וגם לשטח

בשנים האחרונות רכבי השטח הפכו למשאת נפשם של אנשים רבים, לרבות אלה שאינם נהגי שטח או חובבי אתגרים...קרא עוד
באלנו וקרוסאובר במערכות בטיחות משופרות

קרוסאובר ובאלנו עם מערכות בטיחות חדשות

תחום הרכב עבר מהפכה בעשורים האחרונים כאשר מגוון מערכות בטיחות מתקדמות נוספו לרכבי היוקרה ולאחר מכן...קרא עוד
סוזוקי ומכשירי תנועה במקום שני בתחרות השירות

שירות מעל לכל: הפרס של סוזוקי ישראל

רמת שירות הלקוחות משמשת כמדד בתעשיות רבות. הן תעשיית הביטוח, הסלולר, הרכב והריהוט. חברות קמות בקול...קרא עוד